„Blockchain“ – saugumas ir anonimiškumas

„Blockchain“ yra gana nauja technologija, tačiau vis daugiau ekonomikos sektorių pradeda matyti jos galimybes. Tai įgijo mūsų pasitikėjimą pirmiausia dėl saugumo, kurį suteikia keisdamiesi virtualiomis prekėmis, nors jose jokia trečioji šalis, pavyzdžiui, bankas, nedalyvauja. Nė vienas žmogus nestovi už „blockchain“ siūlomo saugumo. Viską kontroliuoja algoritmai, sprendžiantys sudėtingas matematines operacijas, o visa procedūra vyksta sekundės dalimis, ko žmogus negalėjo padaryti.

Ką „Blockchain“ technologija gali mums pasiūlyti?

Kaip minėta anksčiau, žmonės nėra atsakingi už operacijas, vykstančias Blokų grandinėje, bet specialūs prietaisai, vadinami mazgais (ang. nodes). Visa procedūra gali atrodyti sudėtinga, tačiau ji teikia daug naudos tinklo vartotojams.

Didžiausia nauda, ​​kurią mums gali pasiūlyti „Blockchain“, yra apsauga nuo sukčiavimo. Duomenų vagystės iš sistemos ar neteisėtas kriptovaliutų kopijavimas, naudojant dabartinę technologiją, praktiškai neįmanomas. Kriptografinio rakto, kuriuo grindžiama „blockchain“, sulaužymas yra labai sudėtingas procesas ir norint tai įvykti, tektų pakeisti duomenų įrašymą daugelyje įrenginių, o tai yra fiziškai neįmanoma. Daug lengviau įsilaužti į kreditinę kortelę ar banko sąskaitą, ir net jei kas nors pavogtų „blockchain“ tinkle, atsižvelgiant į išlaidas, kurias jiems tektų patirti, tai yra ekonomiškai nenaudinga.

Kitas „blockchain“ technologijos privalumas, be abejo, yra anonimiškumas. Prekiaujant kriptovaliutomis nereikia pateikti jokios asmeninės informacijos. Viskas, ko jums reikia, yra jūsų piniginės viešasis kodas. Žinoma, tai nereiškia, kad negalima atsekti kriptovaliutų operacijų. Nors tai yra labai sunku, asmuo, turintis žinių, kaip veikia „blockchain“ technologija, gali rasti mokėjimo teikėją. Jei norite sužinoti daugiau apie anonimiškumą virtualių pinigų pasaulyje, spustelėkite čia.

Bitcoinas ir jo tęsėjai

„Bitcoin“ yra pirmoji ir populiariausia kriptovaliuta. Tai taip pat yra pirmtakas, kai reikia naudoti „blockchain“ technologiją. Kriptovaliutų rinka nėra pati stabiliausia, o ir Bitcoin pradžia taip pat nebuvo įdomi. Šie virtualūs pinigai buvo pristatyti 2009 m., O 2010 m. Jų kaina siekė tik 0,08 USD. „Bitcoin“ patyrė pakilimų ir nuosmukių, o jo kaina rašymo metu yra apie 25 680 USD. dolerių. Šias sumas skiria tik 10 metų, tačiau skirtumas yra didžiulis.

Kalbant apie vertę ir populiarumą, vis dar karaliauja Bitcoin, tačiau rinkoje nuolat atsiranda naujų kriptovaliutų, siūlančių naujus sprendimus ir patobulinimus. Šiuo metu galime kalbėti apie virtualius pinigus, kurie pradeda konkuruoti su „Bitcoin“. Vis daugiau galime išgirsti apie Vitaliko Buterino sukurtą „Ethereum“, kurio vertė taip pat didėja. „Ripple“ ir „Litecoin“ taip pat yra labai populiarūs. Taigi „Bitcoin“ nėra vienintelė galimybė investuoti į kriptovaliutas.

Mokėjimas kriptovaliutomis pamažu tampa kasdienybe ir vis daugiau įmonių bei investuotojų nusprendžia pirkti virtualius pinigus. Pati „Blockchain“ technologija, nors ji visų pirma žinoma dėl to, kad naudojama mokant kriptovaliuta, pradedama suvokti kaip sprendimas ir kitose ekonomikos srityse bei sektoriuose.

Total
0
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Previous Post

Bitcoin – viskas, ką reikia žinoti apie jį

Next Post

KuCoin Kripto birža – registracija, verifikacija, nuomonė

Related Posts