Stellar Lumens (XLM) – viskas, ką reikia žinoti

Jei investuojate į kriptovaliutų rinką, gal susidurėte su „Stellar Lumens“ projektu. Ši kriptovaliuta, kurios raketos logotipas ir patrauklus pavadinimas leidžia įsivaizduoti kelionę į kosmosą, ši kriptovaliuta taip pat daug prisideda prie kriptovaliutų sektoriaus.

„Stellar“ yra paskirstyto mokėjimo infrastruktūra, sukurta pagal atvirojo kodo modelį. Ši platforma pateko į rinką, kad pagerintų požiūrį į tarptautinius sandorius, tokius kaip pinigų pavedimai. Šiandien Stellar ekosistema yra žinoma dėl savo prieinamų, greitų ir patikimų pervedimų. Ši platforma ypač palengvina tarpvalstybinius mokėjimus.

Kas tai yra Stellar Lumens?

Priešingai nei pagrindinis konkurentas rinkoje – Ripple, Stellar dėmesį sutelkia į asmens, o ne į didelių finansinių institucijų poreikius. Tokiu būdu platforma gali sklandžiai sujungti žmones, įstaigas ir mokėjimo sistemas visame pasaulyje. „Stellar“ sudaro tarptautinis žmonių ir subjektų konsorciumas, įsikūręs visame pasaulyje.

Kaip veikia Stellar?

Stellar naudojasi decentralizavimo pranašumais, kad pagerintų dabartines pinigų pervedimo sistemas. Platforma naudoja DLT technologiją, kad pagerintų efektyvumą ir skaidrumą. Didžiojoje knygoje saugomi visi tinklo duomenys, įskaitant nuo pirmos projekto dienos atliktų operacijų istoriją.

Stellar platformą lengva naudoti. Kaip ir populiarių mokėjimo procesorių, tokių kaip Paypal, procesas prasideda nuo to momento, kai lėšos siunčiamos internetu. Stellar ekosistemoje lėšos siunčiamos į vadinamąsias „Inkarus“. Inkaras veikia kaip terpė tarp „fiat“ valiutos ir Stellar išsibarsčiusios knygos.

Kai lėšos bus paskirstytoje knygoje, jas bus galima lengvai išsiųsti į bet kurią pasaulio vietą. Pavyzdžiui, tarkime, kad norite nusiųsti 1 000 USD draugui JAV. Tiesiog nusiųskite savo USD į „Stellar“ „inkarą“ ir gausite USD paskolą.

Tada galite pervesti paskolą savo draugui iš JAV. Pervedimo metu Stellar automatiškai konvertuos lėšas į USD. Svarbu tai, kad platforma automatiškai nustato mažiausią valiutos kursą. Konvertavus lėšas, jos pervedamos į jūsų draugo sąskaitą.

Nuostabu, kad visas šis procesas vyksta per kelias sekundes ir visiškai užkulisiuose. Tokiu būdu „Stellar“ įgyvendina savo tikslą paprastinti pinigų pervedimo sistemas vidutiniam žmogui. Platforma suteikia maksimaliai supaprastintą požiūrį į rinką.

Veikia su daug „Fiat“ valiutų

Įspūdinga tai, kad Stellar sugeba atlikti šią užduotį naudodamas tris konkrečius protokolus. Pirmajame etape Stellar konvertuoja jūsų užsakymų atsargas ir tiesiog palengvina sklandų keitimąsi. Kitame procese Stellar konvertuoja jūsų lėšas į XLM. Tada jūsų lėšos pervedamos tarptautiniu mastu. Nuvykus į paskirties vietą, XLM prekiaujama jūsų vietine „fiat“ valiuta. Pagal šį scenarijų XLM naudojamas kaip tarpininkas.

Kriptovaliutų siuntimas visame pasaulyje kainuoja tik dalį tradicinių pinigų pervedimo sistemų kainos. Esant dabartinei rinkos infrastruktūrai, vartotojas, atlikdamas pervedimą, gali prarasti net daugiau nei 7% savo lėšų. Šios prarastos lėšos naudojamos sandoryje dalyvaujančių trečiųjų šalių išlaidoms padengti.

Stellar platforma veikia protingai ir leidžia įgyvendinti sudėtingas grandinines reakcijas. Pvz., Galite pastebėti, kad jūsų prašomai operacijai nėra tiesioginės valiutų poros. Tokiu atveju „Stellar“ gali atlikti keletą mainų. Pirmiausia jis konvertuos jūsų EUR į GBP, o paskui GBP į EUR.

Kas yra XLM?

Nors Stellar buvo sukurtas palaikyti skaitmeninius kiekvienos valiutos atvaizdus, ​​kūrėjai vis dar kuria savo gimtąjį žetoną, vadinamą XLM. Tiesą sakant, visiems Stellar vartotojams reikia nedidelio kiekio XLM, kad galėtų dalyvauti tinkle. Šis reikalavimas yra neleisti knygai užpildyti šlamšto.

Sprendimas sukurti unikalią valiutą kilo iš Stellar noro likti be jokios konkrečios valiutos. Pavyzdžiui, jei Stellar reikalautų, kad turėtumėte tam tikrą USD sumą, platforma būtų šiek tiek susieta su USD rezultatais arba bent jau ji būtų susieta su JAV rinka. Tai situacija, kurios kūrėjai norėtų išvengti.

Skirtingai nuo daugumos kriptovaliutų, Stellar Lumens nereikia mazgų, kad išgautų operacijų blokus. Tinklo dalyviai taip pat negauna atlygio už blockchain patvirtinimo pastangas. Šis požiūris skiriasi nuo kitų kriptovaliutų, tokių kaip Bitcoin. Bendrovė nusprendė, kad paleisdami platformą geriau sukurti 100 milijardų XLM. Nuo tada Stellar pasiūla kasmet maždaug 6 metus augs 1%.

Tačiau kūrėjai šį modelį pakeitė 2019 m. Spalio mėn. Projektas sumažino XLM sumą iki 50 milijardų ir šiuo metu neketinama toliau leisti XLM.

Ši strategija paliko apie 20 milijardų XLM rinkoje. Dar 30 mlrd. Priklauso pačiam projektui. Įmonės portfelio lėšos turi būti skirtos ekosistemos plėtrai.

Jedas McCalebas – Stellar Lumens kūrėjas

Greitas žvilgsnis į Stellar galimybes ir nesunku pastebėti, kad šiame projekte dalyvavo profesionalas, turintis patirties. Stallar Lumen įkūrėjas yra Jedas McCalebas – personažas, geriausiai žinomas dėl dabar jau nebeveikiančio Mt. Goxo įkūrėjo vaidmens.

Vienu metu Mt. Goxas kontroliavo 70% pasaulio BTC prekybos apimties. Tačiau per įsilaužimo ataką praradusi 450 mln. USD platforma nutraukė savo veiklą. Prieš ataką McCalebas paliko įmonę ir pardavė savo akcijas.

McCalebas taip pat buvo pagrindinio Stellar konkurento Ripple įkūrėjas. Tačiau jis paliko įmonę 2013 m., Remdamasis nesutaikomais valdymo skirtumais. Nenuostabu, kad abi kriptovaliutos sieja daug aspektų – daugiausia dėl palengvinimo tarpvalstybiniams mokėjimams.

Apibendrinimas

Atsižvelgiant į Stellar unikalų požiūrį į rinką matom, kad XLM yra viena iš populiariausių kriptovaliutų šiandien pasaulyje. Galima tikėtis, kad šis populiarumas augs, kai vis daugiau žmonių ir įstaigų pateks į blockchain sektorių.

Total
0
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Previous Post

Pakistanas atidaro valstybines Bitcoin kasyklas

Next Post

„Bittrex“ – Bitcoin ir kitų kriptovaliutų keitykla

Related Posts